Dnes je 22.01.2019 a svátek má Slavomír Mapa webu | Administrace

» Noc s Andersenem 2009

Noc s Andersenem 2009


Po páté pomohli knihovničtí studenti prožít dětem neopakovatelné nocování s knížkami. Letos nejen na dvou místech, ale dokonce ve dvou městech – v Táboře a Soběslavi. Novinkou také bylo, že cestovní náklady a materiál jsme mohli hradit z prostředků grantu poskytnutého v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost spolufinancovaného z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu, který jsme obdrželi na tříletý projekt Studenti knihovnictví knihovnám.

Noc s Andersem to je především spoustu čteníV Soběslavi se pohádkový program odehrával v knihovně. Pro deset studentů prvního ročníku znamenala tato akce premiéru a zvládli při ní poučit a pobavit 35 dětí ve věku 6 - 10 let. V Táboře studentky třetího ročníku posílené o dvě druhačky uspořádaly historické pásmo pro malé rytíře a lady - žáky čtvrté třídy ZŠ Bernarda Bolzana. Zasloužený úspěch měly obě skupiny. Za létající profesorku můžeme dodatečně vyhlásit PhDr. Danielu Novotnou, která zvládla dohlédnout na obě akce.

 

Podrobnosti zde.

Mgr. Klára Smolíková

 

Loga knihovnického projektu
Akce proběhla jako součást projektu Studenti knihovnictví knihovnám podpořeného grantem z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost spolufinancovaného z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu.

Smolíková Klára [04.04.2009]


zpět na seznam
Design made by watatsumi.net ~ Vytvořil NightWorkers.cz
web splňuje standardy W3C XHTML 1.0 a CSS2 | Mapa stránek

Copyright © 2008 Střední škola obchodu, služeb a řemesel a JŠ s právem státní jazykové zkoušky